forumSoft4U.org Forum Index
forumSoft4U.org Forum Index
Register

forumSoft4U.org Forum Index FAQ Search Memberlist Usergroups Profile Log in to check your private messages Log in

Telefon (smartfon) do 800-900zł

Post new topic   Reply to topic    forumSoft4U.org Forum Index -> Hardware
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gnietek
Guru
Guru

Commendations: 18

Status: Offline

PostPosted: 19:59, 26 December 2013    Post subject: Telefon (smartfon) do 800-900zł Quote selected Reply with quote

Witajcie,
szukam sobie jakiegoś telefonu, do maks. 900zł. Szczerze mówiąc nie wiem co wybrać. Mam na oku Nokie Lumie 625 i LG L7II ale nie wiem czy w tej cenie jest jeszcze coś wartego uwagi. Najbardziej zależy mi na dobrej baterii i płynności działania. Doradźcie coś Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Pani kontekstowa
+koleżanka
Forum Moorhunt, serwery bez limitu oraz rapidshare
PostPosted: 19:59, 26 December 2013 

Back to top
Aros
Przyjaciel
Przyjaciel

Commendations: 50

PostPosted: 20:25, 27 December 2013    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z tego, co piszesz, to obojętne Ci raczej, czy to ma być smartfonik na windowsie, czy na androidzie.
Jeśli zależy Ci na płynności działania i na baterii, to z przykrością w tym przedziale cenowym muszę Ci polecić iphona 4 najlepiej z s-ką. W tym wynalazku dostaniesz to, czego oczekujesz i wiele więcej. Powinieneś dostać takiego nowego albo prawie nowego za tą kasę. Napisałem niestety, bo fanem jabłka nie jestem. Osobiście mam HTC od bardzo dawna i się nie zawiodłem, więc tą firmę mogę polecić Ci z czystym sercem. Teraz rozdają w sieciach komórkowych Desire 500, czy jakoś tak i jest tego pełno na allegro w dobrej cenie, więc to też może być dobry wybór, oczywiście płynność działania słabsza, bo to android, a on potrafi się zamulić nawet na 100 rdzeniowym najnowszym galaxy S miliard (trzeba wiedzieć, jak używać). Oczywiście Samsung robi 1000 modeli telefonów i ludzie sobie chwalą, ale jak dla mnie to takie troszkę plasticzki Smile Core, Trend i Ace są dosyć niedrogie, a wydajnościowo dobre, ale który lepszy, to już musisz sam sprawdzić Smile
W sony się nie pchaj, chyba że w najdroższe modele, po pośrednie są bardzo słabe i tylko elegancko wyglądają.
W kwestii Nokii nic nie doradzę, bo nie przepadam za Windowsem na telefonie (podobno szybszy, płynniej działa), Lumie mnie nie przekonują, nie znam nikogo, kto by mi polecił jakiś model tej marki.
Pozdro!
Gnietek
Guru
Guru

Commendations: 18

PostPosted: 18:05, 29 December 2013    Post subject: Quote selected Reply with quote

No dzięki za pomoc Smile Ja też fanem apple nie jestem, ale sprawdzę ten telefon. Muszę też powiedzieć, że czym dłużej szukam i czytam, tym bardziej stwierdzam że chyba nie mam ochoty wyrzucić 800zł na telefon, i może zejdę na coś niższego, ale to się jeszcze okaże, Musze się wybrać do kilku sklepów i pobawić się tymi telefonami no i zastanowić się, który lepiej mi leży w dłoni.
Pozdro !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
byku
Moderator
Moderator

Commendations: 42

PostPosted: 01:45, 7 January 2014    Post subject: Quote selected Reply with quote

...poza telefonem zaopatrz się także w abonament albo umowę/mix z dobrym internetem. Bo smartfon bez neta to jak Ferrari bez paliwa.

Wysylajac mi PW prosze ZAWSZE uzywac opcji CYTUJ bo nie pamietam co pisze Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    forumSoft4U.org Forum Index -> Hardware All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Report abuse - DMCA